• 874.jpg

بازرسی فنی و ایمنی جرثقیل موبایل

با توجه به حوادث ناگواری که بر اثر باربرداری , عدم استفاده صحیح از جرثقیل های موبایل , عدم وجود رویه بازرسی دوراه ای مناسب و تعمیرات و نگهداری  رخ می دهد سالیانه در تمامی نقاط جهان افرادی بر اثر عدم استفاده مناسب از انواع جرثقیل ها از جمله جرثقیل موبایل جان خود را از دست میدهند سقوط بار و برگشتن جرثقیل به طرفین جلو و عقب از جمله خطراتی است که اپراتور , علامت دهنده و راننده و سایر افراد را تهدید میکنند .

بازرسی فنی و ایمنی جرثقیل سقفی

جرثقیل ها به عنوان وسایلی که در صنعت ازآنها استفاده فراوانی می شود و در عملیات عمرانی و ساختمانی و اکثر کارخانه ها برای جابه جایی کالاها استفاده می شود. به دلیل استفاده از این وسیله خطرات احتمالی نیز در حین استفاده وجود دارد.به منظور جلو گیری از سقوط بار , سقوط تیر جرثقیل , افزایش طول عمر جرثقیل و افزایش ایمنی محیط کار بایستی جرثقیل در سلامت کامل باشد.

بازرسی فنی و ایمنی جرثقیل تاور

تاور کرین یا جرثقیل برجی  یکی از دستاورد های مهم بشری می باشد که ساختارهای مختلفی داردو در زمینه های برج سازی ، سد سازی ، سیلو سازی ، پل سازی و ... به کار گرفته می شود که خود می تواند در ارتفاعهای متفاوت با تناژ متفاوت در شعاع های متفاوت خدمت دهی نماید , از این رو به منظور جلوگیری از صدمات جانی و مالی , بالا رفتن ایمنی محیط کار , افزایش طول عمر جرثقیل, بازرسی و تست جرثقیل از اهمیت بسیاری برخوردار است .

تعمیرات و نگهداری

با توجه به حوادث بی‌شماری که به دلیل عدم رعایت موارد ایمنی ، نداشتن یک برنامه منظم تعمیرات و نگهداری , فرسودگی و قدیمی بودن برخی از تجهیزات در جرثقیل ها رخ می‌دهد ، ایمنی در این‌گونه از تجهیزات بسیار حائز اهمیت است سرویس و نگهداری منظم جرثقیل باعث به حداکثر رساندن بهره وری و به حداقل رساندن هزینه از کار افتادگی , کاهش هزینه ها , جلوگیری از صدمات جانی و مالی و بالا بردن ایمنی در محیط کار  می شود .

درباره ما

شرکت نیک بینش کارن با دارا بودن مجوز رسمی از وزارت کار و امور اجتماعی- مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت و بهداشت کار در ارائه خدمات مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی در سطح کشور با بیش از ده سال سابقه کار  آمادگی خود را جهت ارائه خدمات ذیل اعلام می دارد .

1- بازرسی فنی و ایمنی انواع جرثقیل ها ، لیفتراک ها ,  بالابر ها و آسانسور ها

2-تست هیدرواستاتیک و ضخامت سنجی دیگهای آب گرم ,  دیگ بخار

3- تست چاه ارت و بررسی همبندی سیستم اتصال به زمین

4- طراحی  و نصب انواع جرثقیل های سقفی

5- انجام کلیه تعمیر و نگهداری سالیانه  گروه بالابرها

6- طراحی , حفر و تجهیز چاه ارت به همراه کابل کشی ارت

7- طراحی , نصب و راه اندازی  موتورخانه

شرکت نیک بینش کارن در زمینه بازرسی ایمنی جرثقیل، بازرسی فنی جرثقیل  ، تست جرثقیل ، تست ایمنی و فنی جرثقیل ، بازرسی جرثقیل سقفی ، بازرسی فنی جر ثقیل و تعمیرات جرثقیل  تعمیرات جرثقیل سقفی در کرج فعالیت می نماید که یکی از فعالیت های این سازمان صدور گواهی سلامت جرثقیل می باشد .

درباره ما

شرکت نیک بینش کارن با دارا بودن مجوز رسمی از وزارت کار و امور اجتماعی- مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت و بهداشت کار با بیش از ده سال سابقه کار و بکار گیری کارشناسان مجرب و استفاده از تجهیزات پیشرفته و با مناسبترین قیمت آماده ارائه خدمات مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی در سطح کشور  می باشد

تماس با ما

آدرس:استان البرز، کرج، میدان آزادگان، ساختمان البرز، طبقه دوم ، واحد7
تلفن:32503103-026
فکس : 32525491-026
موبایل : 9830066-0935
موبایل:4647672- 0912
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید